KONST / Litografier / Färglitografi 14808469
nr 1480 8469
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Signerad, numrerad 64/250. Färglitografi, bildmått: 50x35 cm, yttermått inklusive ram: 67x53 cm
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:12:05
1/8 16:12:20
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe